Kotły na pellet – wybór kotła

Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki wybór instalacji grzewczych oraz kotłów na pellet. Nowoczesne i wydajne kotły, dopasowane do potrzeb rozmaitych powierzchni mieszkaniowych, lokali, budynków usługowych czy magazynów. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. 

Wybór odpowiedniego kotła 

Doskonale wiemy, że kocioł c.o. to zakup na nawet kilkanaście lat, z tego względu, wybór odpowiedniego urządzenia musi być decyzją starannie przemyślaną, a samo urządzenie powinno być starannie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zdajemy sobie sprawę, że inwestując w nowy kocioł na pellet klienci często potrzebują porady dotyczącej doboru odpowiedniego rodzaju kotła, który okaże się odpowiednim oraz trwałym rozwiązaniem na długie lata. Jeżeli zastanawiasz się nad instalacją grzewczą do swojego lokalu, skontaktuj się z nami. Nasz zespół fachowców pomoże ci w dobrze odpowiedniego modelu. Kontakt z fachowcami w swojej dziedzinie, pozwoli ci upewnić się, czy wybrane przez ciebie urządzenie, faktycznie jest wyborem najlepszym z możliwych.  

Ekologiczna instalacja grzewcza   

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nasze kotły na pellet wyróżniają się innowacyjną technologią, która wyróżnia je na rynku. Nasze kotły spełniają wymagania ECODESIGN dzięki czemu masz gwarancję instalacji grzewczej spełniającej rządowe wytyczne. Przekonanie o tym że ekologiczne rozwiązania muszą być droższe jest błędne. Dzięki wysokiej wydajności naszych kotłów na pellet koszt dokonanej przez ciebie inwestycji, bardzo szybko się zwróci. Wystarczy przyrównać odsetek sprawności starych urządzeń grzewczych, do tego co oferuje obecnie nowoczesna instalacja.

Stare piece w kwestii wydajności pozostawiają wiele do życzenia, odsetek sprawności tych urządzeń to zaledwie 75%. W przypadku ekologicznych rozwiązań, wartość ta odpowiednio wzrasta, nawet do 90%. Dzięki swojej wyjątkowej wydajności nowoczesne kotły na pellet okazują się tańsze od swoich poprzedników. Nie ważne czy budujesz nowy dom, czy planujesz wymienić instalację grzewczą w swoim lokalu – wybór nowego kotła na pellet powinien wiązać się z obniżeniem kosztów ogrzewania, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich standardów wydajnościowych,