Kotły na pellet

Ekologiczne i wydajne kotły na pellet. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz kotłów, dostosowanych do potrzeb powierzchni mieszkaniowej waszego lokalu. Oszczędne i wygodne kotły doskonale sprawdzą się, w każdym budynku, magazynie czy na halach produkcyjnych. 

Ekologiczne i nowoczesne 

Kotły na pellet to rozwiązanie spełniające normy emisyjności, nasze kotły spełniają wymagania ECODESIGN oraz kwalifikują się do dotacji w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”. Kocioł na pellet zapewni dogodny komfort użytkowania oraz spełni standardy ekologicznej instalacji, wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba optymalizacji instalacji grzewczej. 

Ekologiczne nie znaczy drogie 

Kotły na pellet wyróżniają się innowacyjną technologią, zgodną z obecnie panującymi przepisami. Ekologiczne rozwiązania sprawdzą się również tam, gdzie zachodzi potrzeba obniżenia kosztów ogrzewania, przy jednoczesnym zachowaniu unijnych standardów. Brak wydajności starych pieców spowodowany jest większym zużyciem paliwa w tego typu instalacjach. Nowoczesny piec, okaże się oszczędnym i efektywnym rozwiązaniem, właśnie dzięki innowacyjnej technologii.

Odsetek sprawności starych kotłów pozostawia wiele do życzenia, zazwyczaj nie przekracza on 75%. Nasze kotły na pellet znacznie przewyższają tę wartość, osiągając sprawność na poziomie 85-90%. Nowoczesne kotły na pellet się tańsze w użytkowaniu, właśnie dzięki niezawodnej wydajności, co sprawia, że zainwestowane pieniądze szybko się zwracają. 

Nowoczesne usługi 

Wydajne kotły na pellet, skonstruowane są w taki sposób, aby ich eksploatacja odbywała się w sposób bezobsługowy. Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki wachlarz pieców centralnego ogrzewania, wykonanych z atestowanej, wysokiej jakości blachy z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zapewniamy również możliwość realizacji kompleksowej usługi, wraz z transportem, montażem oraz dostosowaniem wybranego modelu do indywidualnych wymogów i potrzeb. Dużą ofertę kotłów na pellet oferuje firma Kotlyleszka.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu.